Jump to content

Photo

Cursuri de vara

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ioan.hutu

ioan.hutu

junior

• Moderatori
  • Pip
  • 97 posts

Posted 17 June 2005 - 04:04 PM

Centrul de Consiliere - UNITATE DE EXTENSIE a Universitatii de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara a Banatului din Timisora

Prin PROIECTUL - Extensie Participativa

ORGANIZEAZA: :rolleyes: !

Cursuri de vara cu tematica:

Managementul si economia fermei de vaci cu lapte
Productia de lapte - cota, calitate si marketing
Adaposturi - structuri usoare pentru fermierii romani

Perioada: 29 august - 2 septembrie
Locul: Centrul de consiliere - Unitatea de extensie - Timisoara, Calea Aradului nr 119. tel/fax 0256 / 277127, email: office@unitate-extensie.org.ro

Cursurile sunt gratuite :) , iar inscrierile, in limita locurilor disponibile, se pot face prin email, la telefon sau fax pentru fiecare din cele trei sectiuni.

Proiect Finantat de Banca Mondiala si UMP - Programul Sprijinirea Serviciilor din Agricultura

Attached Thumbnails

• logo.gif
  • Sigla.JPG

Centrul de Consiliere -Unitate de Extensie - Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara, Facultatea de Medicina Veterinara, Timisoara
http://www.unitate-extensie.org.ro

#2 Camila68

Camila68

junior

• Membri
  • Pip
  • 9 posts

Posted 25 January 2006 - 08:01 PM

Nu va suparati ca indraznesc sa intreb stiti cumva daca se fac aceste cursuri si in jud Olt Valcea sau Dolj pt ca noi sintem din jud valcea Va multumesc Tflorescu@hotmail.com

#3 ioan.hutu

ioan.hutu

junior

• Moderatori
  • Pip
  • 97 posts

Posted 04 February 2006 - 10:48 AM

Nu va suparati ca indraznesc sa intreb stiti cumva daca se fac aceste cursuri si in jud Olt Valcea sau Dolj pt ca noi sintem din jud valcea Va multumesc Tflorescu@hotmail.com

<{POST_SNAPBACK}>

Stimate(a) T Florescu,

In principiu, cursurile pot avea loc oriunde. Spre exemplu, la inceputul iernii am avut o saptamana de curs/vizite in Dronten, Olanda. Doar ca, in situatia in care parasim sediul UNITATII DE EXTENSIE e nevoie de un organizator si de o sursa de finantare pentru deplasarea si activitatea consultantilor in aceste locatii.
Cu respect, Ioan Hutu
Centrul de Consiliere -Unitate de Extensie - Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara, Facultatea de Medicina Veterinara, Timisoara

#4 viosnarec

viosnarec

junior

• Membri
  • Pip
  • 21 posts

Posted 05 February 2006 - 02:03 PM

Buna ziua,
Pentru persoanele care doresc sa participe dar nu pot din diferite motive este posibil sa le fie puse la dispozitie materialele prezentate la cursurile respective (photocopii)? Costurile de photocopiere si trimitere fiind binenteles suportate de cei care doresc materialele.

Multumesc
viosnarec

#5 ioan.hutu

ioan.hutu

junior

• Moderatori
  • Pip
  • 97 posts

Posted 10 February 2006 - 08:27 AM

Buna ziua,
Pentru persoanele care doresc sa participe dar nu pot din diferite motive este posibil sa le fie puse la dispozitie materialele prezentate la cursurile respective (photocopii)? Costurile de photocopiere si trimitere fiind binenteles suportate de cei care doresc materialele.

Multumesc
viosnarec

<{POST_SNAPBACK}>

Inca nu ne-am gandit la varianta asta dar, daca doriti, cred ca se poate rezolva.
Cu respect, Ioan Hutu

#6 poolonik

poolonik

junior

• Membri
  • Pip
  • 62 posts

Posted 03 March 2006 - 11:56 AM

Inca nu ne-am gandit la varianta asta dar, daca doriti, cred ca se poate rezolva.
Cu respect, Ioan Hutu

<{POST_SNAPBACK}>

Da as fi si eu interesat de aceasta varianta.Distanta asta ne cam omoara :)

#7 Rerleria73

Rerleria73

junior

• Membri
  • Pip
  • 2 posts

Posted 19 October 2009 - 12:18 AM

Cunoaste cineva din proprie experienta o scoala unde se pot urma cursuri de limba engleza generale, deci nu axate pentru obtinerea testului IELTS, in Bucuresti?
Multumesc

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users