Jump to content

Photo

HELP!!! Unde gasesc porumb rosu ?????

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 zenzet

zenzet

junior

• Membri
  • Pip
  • 3 posts

Posted 27 December 2010 - 01:03 AM

Astept si sper ca imi poate da cineva o idee , de unde pot sa cumpar porumb rosu ?

#2 slate112

slate112

junior

• Membri
  • Pip
  • 5 posts

Posted 27 December 2010 - 06:27 PM

ce fel de porumb rosu va intereseaza (marime normala sau cel mic) ce cantitate si pentru ce (boabe, decor, sau contra soarecilor-tratat)IMG_2721 resize.jpg IMG_2714 resize.jpg

#3 zenzet

zenzet

junior

• Membri
  • Pip
  • 3 posts

Posted 28 December 2010 - 03:10 PM

ce fel de porumb rosu va intereseaza (marime normala sau cel mic) ce cantitate si pentru ce (boabe, decor, sau contra soarecilor-tratat)IMG_2721 resize.jpg IMG_2714 resize.jpg

Multumesc mult pentru raspuns ! Imi trebuie boabe, cate 200 kg din fiecare, normal si mic. As vrea sa stiu din ce parte a tarii, eu sunt in Drobeta Turnu Severin, Mehedinti. Eventual, cum putem lua legatura, mai direct ?

#4 slate112

slate112

junior

• Membri
  • Pip
  • 5 posts

Posted 28 December 2010 - 06:19 PM

imi pare rau dar nu am cantitati asa de mari, noi il folosim pentru decor si productia de anul acesta s-a cam dat, inafara de rosu mai avem si multicolor mare si mic precum si alb mic. Nu cred ca veti gasi asemenea cantitati in Romania, insa dincolo probabil ca veti gasi. De pret nu stiu ce sa va zic, dar in nici un caz un pret rezonabil (eu am luat cu 0,26 ron/samanta). Daca nu gasiti va pot servi anul viitor cu stiuleti la pretul de 3 lei+tva/buc (aproximativ 200 boabe) insa nu cantitatea de care aveti dumneavoastra nevoie (maxim 1200 buc)IMG_2725 resize.jpg .
pentru mai multe detalii: ferma.slate@gmail.com sau 0744325359

#5 zenzet

zenzet

junior

• Membri
  • Pip
  • 3 posts

Posted 29 December 2010 - 10:44 AM

imi pare rau dar nu am cantitati asa de mari, noi il folosim pentru decor si productia de anul acesta s-a cam dat, inafara de rosu mai avem si multicolor mare si mic precum si alb mic. Nu cred ca veti gasi asemenea cantitati in Romania, insa dincolo probabil ca veti gasi. De pret nu stiu ce sa va zic, dar in nici un caz un pret rezonabil (eu am luat cu 0,26 ron/samanta). Daca nu gasiti va pot servi anul viitor cu stiuleti la pretul de 3 lei+tva/buc (aproximativ 200 boabe) insa nu cantitatea de care aveti dumneavoastra nevoie (maxim 1200 buc)IMG_2725 resize.jpg .
pentru mai multe detalii: ferma.slate@gmail.com sau 0744325359

Din pacate, imi trebuie macar 1/4 din cantitatea de care am nevoie... Multumesc pentru raspuns. Daca aveti o noutate, ma puteti contacta la zet_zi2@yahoo.com
Un An Nou Fericit! !

#6 Saradardpepsy

Saradardpepsy

junior

• Membri
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 April 2011 - 01:31 AM

UNDE GASESC SI EU MODULUL DE LUMINI PT UN E 39? unde pot sa il caut la masina unde este bagat?? daca ar avea cineva o schema ar fi cel mai bn

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users