Jump to content

Photo

Sprijin pentru aplicatii FEADR

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 titi

titi

junior

• Membri
  • Pip
  • 4 posts

Posted 19 October 2007 - 10:36 AM

Soft pentru gestionarea terenurilor in arenda
Aplicatie Excel pentru elaborarea bugetului de venituri si cheltuieli
Consultanta la intocmirea documentatiilor pentru accesare fonduri nerambursabile FEADR
Pentru relatii suplimentare: constantin.galie@tegeron.ro

#2 valnord

valnord

junior

• Moderatori
  • Pip
  • 59 posts

Posted 20 October 2007 - 07:45 PM

salutare,

banuiesc ca multi din cei ce activeaza in domeniul agricol sunt in cautarea unui soft de acest ge. personal sunt interesat dar as dori sa stiu cat mai mult despre aplicatiile softului. poti fi mai "darnic" in prezentare.

multumesc anticipat.

v.r.

#3 vfusea

vfusea

junior

• Membri
  • Pip
  • 24 posts

Posted 22 October 2007 - 04:14 PM

[quote name='valnord' date='Oct 20 2007, 08:45 PM' post='4788']
salutare,

banuiesc ca multi din cei ce activeaza in domeniul agricol sunt in cautarea unui soft de acest ge. personal sunt interesat dar as dori sa stiu cat mai mult despre aplicatiile softului. poti fi mai "darnic" in prezentare.

multumesc anticipat.

v.r.
[/quote]
Domnule,
Reprezint o companie care produce si implementeaza tehnologie software pentru companii medii si mari destinata companiilor din sectorul procesarii/productiei vegetale si animale din agricultura. avem implementari la citeva companii de referinta din aceste domenii iar pricipalele functiuni ale sistemului nostru sunt urmatoarele:
1. Implementarea si urmarirea tehnologiilor agricole si a cartografierii chimice a terenului agricol.
2. Evaluarea costurilor de productie directe si indirecte.
3. Gestionarea arendatorilor,
-contractele de arendarea
-suprafetele de teren la nivel de parcela si tarla.
-platile in bani sau natura,
-a datelor de contact,
-raportari specifice.
4. Gestionarea integrata a stocurilor de marfuri si produse, inclusiv a parametrilor calitativi: umiditate, corpuri straine, gluten, proteina, etc. si a locurilor de depozitare.
5. Transferul automat in contabilitate al operatiilor.
Daca este necesar va pot pune la dispozitie mai multe informatii insa un asemenea sistem trebuie vazut si evaluat eventual direct la utilizatorii acestuia.

Cu consideratie
Valentin Fusea

#4 titi

titi

junior

• Membri
  • Pip
  • 4 posts

Posted 22 October 2007 - 05:35 PM

[quote name='valnord' date='Oct 20 2007, 05:45 PM' post='4788']
salutare,

multumesc anticipat.

v.r.
[/quote]

Buna ziua,

Gasesti informatii detaliate la www.tegeron.ro
Daca mai sunt intrebari te rog contacteaza-ma pe e-mail si-ti raspund cu placere.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users