Jump to content

Photo

iepurii o alternativa ?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 VACARUL

VACARUL

junior

• Membri
  • Pip
  • 1 posts

Posted 24 January 2008 - 03:22 PM

ma intereseaza in principal firme care achizitioneaza iepuri tineret pe baza de contract pe o perioada mai mare de timp .
stiu ca sunt in principal firme din ungaria , dar stiu ca si in zona aradului mai se ocupa cineva .
orice relatii sau informatii pe aceasta tema : cresterea iepurilor , achizitionarea de animale matca , livrare de tineret , abatorizare , preturi sunt intotdeauna binevenite .

#2 DAP

DAP

junior

• Membri
  • Pip
  • 19 posts

Posted 26 January 2008 - 10:13 PM

Salut,
Ai deja o ferma de iepuri, sau vrei sa infiintezi una noua?

#3 chinchilapro

chinchilapro

junior

• Membri
  • Pip
  • 2 posts

Posted 20 March 2008 - 11:26 AM

ma intereseaza in principal firme care achizitioneaza iepuri tineret pe baza de contract pe o perioada mai mare de timp .
stiu ca sunt in principal firme din ungaria , dar stiu ca si in zona aradului mai se ocupa cineva .
orice relatii sau informatii pe aceasta tema : cresterea iepurilor , achizitionarea de animale matca , livrare de tineret , abatorizare , preturi sunt intotdeauna binevenite .

Ferestete de cei din Arad, sunt inselatorie, iti dau iepuri la un pret foarte mare si pe urma nici nu-i mai pasa de tine, nici vorba sa iti ia pui pe baza de contract

#4 armand38and

armand38and

junior

• Membri
  • Pip
  • 1 posts

Posted 07 July 2010 - 02:54 PM

intra pe www.rilaiepurila.webgarden.ro si vei gasi piata desfacere si pret

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users