Jump to content

Photo

Caut consultant Sapard

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 poolonik

poolonik

junior

• Membri
  • Pip
  • 62 posts

Posted 23 February 2006 - 06:24 PM

Caut Consultant pentru Sapard infiintare ferma vaci lapte inclusiv constructie,firma respectiva trebuie sa intocmeasca dosarul complet inclusiv studiu de fezabilitate .
M-am saturat ca aceste firme de consultanta sa ma indrume spre altii pentru intocmirea studiului de fezabilitate,proiect tehologic...care la randul lor nu sunt bine documentati la ce anume au de facut.
Deci una si buna.
AA si era sa uit sa aibe pret acceptabil si o parte din onorariu sa il perceapa dupa ce vad Ok pe dosar la Sapard.
Oras Braila tel. 0746879842

#2 moise

moise

junior

• Membri
  • Pip
  • 1 posts

Posted 01 March 2006 - 11:31 PM

scrie-mi pe neovistas@consultant.com si..vedem..

#3 Dalil

Dalil

junior

• Membri
  • Pip
  • 1 posts

Posted 15 March 2006 - 07:20 PM

Caut consultant pentru proiect infiintare ferma de vaci prin programul "Fermierul", documentatie completa de la A la Z, inclusiv colaborare dupa obtinerea fondurilor. Nu am gasit pana acum consultanti.

Telefon: 0726727141
e-mail: just_nezo@yahoo.com

#4 consultant_sapard

consultant_sapard

junior

• Membri
  • Pip
  • 3 posts

Posted 21 April 2006 - 11:32 PM

Pt rezolvarea problemei dvs. ba rugam sa ne contactati la sapard@gmail.com sau la tel. 0722686574.

Precizati capacitatea grajdului. Sigur ca este o diferenta intre un grajd de 20 capete si unul de 200 capete. Presupun ca stiti noile plafoane ale Fermierului pt ferme vaci lapte: 150.000 EUR. Noi asiguram si finantarea proiectului.

#5 adel

adel

junior

• Membri
  • Pip
  • 4 posts

Posted 28 May 2006 - 05:14 PM

ADEL Bacau - Asociatia pentru Dezvoltare Economica Locala elaboreaza proiecte pentru SAPARD, cu garantia reusitei proiectului. Asigura si reprezentarea la Biroul regional Sapard si partea de implementare. Vedeti site-ul www.adelbacau.ro pentru contact.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users