Jump to content

Photo

Am facut o alegere buna ?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 alexbc90

alexbc90

junior

• Membri
  • Pip
  • 6 posts

Posted 27 September 2009 - 08:06 PM

M-am inscris la Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara - Iasi , Facultatea de Zootehnie, specializarea-zootehnie. Vreau sa stiu daca am facut o alegere buna alegand forma de Invatamant la Distanta (ID), nu va fi un dezavantaj pentru mine ca urmez aceasta forma de invatamant atunci cand imi voi cauta un loc de munca in domeniu ?

#2 butelie

butelie

junior

• Membri
  • Pip
  • 26 posts

Posted 28 September 2009 - 02:03 AM

Daca stiti meserie nu este niciun fel de impediment !

#3 Ludovic Cziszter

Ludovic Cziszter

junior

• Membri
  • Pip
  • 73 posts

Posted 01 October 2009 - 09:32 PM

M-am inscris la Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara - Iasi , Facultatea de Zootehnie, specializarea-zootehnie. Vreau sa stiu daca am facut o alegere buna alegand forma de Invatamant la Distanta (ID), nu va fi un dezavantaj pentru mine ca urmez aceasta forma de invatamant atunci cand imi voi cauta un loc de munca in domeniu ?

Felicitari pentru ca ati ales aceasta facultate.

In general, pentru invatamantul la distanta cantitatea de cunostinte teoretice si practice acumulata depinde in cea mai mare masura de abilitatea si capacitatea studentului de a invata.

Nu stiu cum este organizat invatamantul la distanta la FZ Iasi, ceea ce stiu este ca are dascali foarte buni si sunt sigur ca la provocarea din partea studentilor acestia vor prezenta cele mai pertinente cunostinte din domeniu.

Sa ne tineti la curent cu evolutia Dvs. la studii.

Ludovic Cziszter
Conf.dr.ing.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users